Celý příběh se začal psát po roce 1989. Vše se najednou změnilo. Nově vznikající trh konečně začíná nabízet nespočet příležitostí, o kterých jsem doposud pouze snil. Vždy jsem měl rád svět čísel, ale finanční svět jsem zatím mohl pozorovat pouze z povzdálí. Mezitím se český trh začal plnit novými bankami, pojišťovnami, investičními a penzijními společnostmi.

A tak jak vznikají nové společnosti, tak taky mnohé zanikají a lidé přicházejí mnohdy o nemalé finanční prostředky. Tato skutečnost mi tak vadila a kladl jsem si otázku můžu toto změnit? Cítil jsem morální zodpovědnost za to, aby se toto dále již nestávalo. Proto jsem se rozhodl v roce 1998 založit společnost Profit Finance s.r.o. a začít se kvalitně a seriozně lidem starat o jejich finance.

Začínám tak novou kapitolu svého profesního života. Práce mě nesmírně baví, jsem v ní stále více úspěšný. Množství klientů a zrealizované projekty jsou toho důkazem.

Naše společnost se léty rozrůstá a služby se stále zdokonalují až do dnešních dnů, kdy máme přehled o celém finančním trhu. Roky zkušeností dávají taktéž vzniknout systému kontroly finančních produktů a z toho pramenící garance zhodnocení finančních prostředků.

Já jsem rád za to, že naši klienti už nemusí žít v obavách a nejistotě jak tomu bývalo na počátcích nově vznikajícího trhu v ČR.

A že to děláme dobře si vždy říkám, když se podívám do kalendáře a řeknu si "na začátku jsem měl myšlenku a tu myšlenku rozvíjím již více než čtvrt století".


Pavel Horáček

Jednatel Profit Finance s.r.o.